| Cosmin_Cretu_1998 a întrebat:

Am o iepuroaica belgiana de un an pe care am cumparat-o acum 2 saptamani. cel de la care am cumparat-o a spus ca s-ar putea sa fie gestanta si daca in 2 sapt nu fata sa o dau la iepuroi.au trecut 2 sapt de ieri si cand am introdus-o la un mascul tot de urias fuge si scoate niste sunete ciudate.ar putea fi gestanta sau daca nu accepta monta cum sa fac sa stea la iepuroi?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Trebuia s-o mai lasi cateva zile. Apoi bagi iepuroiul la ea.