| Roolertruk a întrebat:

Am o iepuroaica care este in calduri dar cand o bag la iepuroi bate iepuroiul si il musca nu a mai fatat niciodata pana acum va rog ajutatimima ofer funda

7 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu il vrea pe iepurele ala, cum sa te ajutam noi? Tu crezi ca o femela trebuie doar sa fie in calduri? Nu, trebuie sa il si placa pe mascul. Multi barbati nu inteleg asta. Daca nu il place, chiar de ar fi ultimul mascul in viata, nu il accepta.

| Kaℓi a răspuns:

Clar, iepuroiul e de vina.

| Samariteanul a răspuns:

E putin prea excitata...las-o ceva sa se mai calmeze sau adu-i un mascul pe masura(daca primul se poarta ca o muiere...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că e-n călduri iepuroaica ta.
Avem şi noi o iepuroaică aici, pe site, şi se manifestă cam la fel.

| missfatadelatara a răspuns:

De viol ai auzit?

| anamaria82726 a răspuns:

Pai daca este in calduri nu inseamna ca accepta orice iepurelaughing

| Anonim34231 a răspuns:

Dale manusi de box sa nu doara asa de mult cand se bat.