| Andrea_Dea_1989 a întrebat:

Buna ziua, in 8.10. 2021 mi-a fatat iepuroaica cap de leu 2 pui (prima fatare) dupa doua zile a murit 1 pui iar dupa 3 si al 2lea. Nu avea grija de ei deloc, puii tot ieseau din cuib si ea nici ca ii pasa! Bun, de 2 zile am bagat iepuroiul cu ea in cusca si iepuroaica scoate sunete ciudate si il ataca pe iepuroi! O fi iar gestanta? Oare sa mut iepuroiul sa o las singura? Multumesc pentru raspunsuri

1 răspuns:
| GiorGicaSurubelnitaAKAAjutorulThau a răspuns:

Probabil este o iepuroaica independenta care nu are nevoie de un alt gen opus sexului feminin care sa o indrume spre fericire