| skeleton54 a întrebat:

Am o intrebare, merita sa ma ocup doar de scoala gen sa nu am niciun hobby? Mereu cand incerc sa am un hobby placut nu am timp de el din cauza temelor care vin o gramada si alte intamplari stresante.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cismi a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa iti faci un plan de bataie sa ai o parte scoala (sau mai putin daca esti descurcaret), o parte vietii sociale si restul ce iti place tie!
Si da merita sa faci ce iti place dar trebuie sa rezolvi si cu scoala!

2 răspunsuri:
| dslrn00b a răspuns:

NU, cel putin in Romania raspunsul este NU. Daca ai un hobby ocupate de el si poate ajungi sa si castigi din el. Problema cu temele e ca ai nostri profesorii cu doctrina comunista nu inteleg ca e 2019 si noi avem nevoie de o viata sociala si nu de mai multe teme fara rost...
Totusi incearca sa nu ramai reptent la scoala in rest fa ce iti place

| skeleton54 explică (pentru Cismi):

Mersi