| Ramona_5995 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care cunosc...Am o imprimanta HP care scoate bine testul ala, dar cand ii dau o poza, un document, indiferent ca este scanat sau dat din pc, nu scoate. straight face
Precizez ca are tus, tocmai l.am incarcat...

2 răspunsuri:
| Ramona_5995 explică:

#More
Scoate, dar scoate decât câteva chestii, care sunt din poza respectivă, dar ba le scoate în culori DIFERITE de culorile care ar trebui, ba le scoate doar nişte pete...

| moRE_4547 a răspuns:

Pai se aude ceva cand ii dai sa scoata? adica incearca sa scoata ceva?