| NoGames a întrebat:

Am o intrebare/rugaminte putin mai ciudata. Dati-mi si mie niste linkuri cu poze cu baieti...gay, dar alb-negru si numai partea de susbig grin. Stiu ca suna ciudat, dar ador sa fac astfel de desene in creion si am ramas fara poze.

Răspuns Câştigător
| FallingRain a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ti-am dat tot ce am gasit, cred ca sunt suficiente. Nu sunt sigura ca toate sunt exact asa cum te asteptai, dar am vazut ca nu prea ai raspunsuri folositoare, asa ca m-am gandit ca ar fi bine sa iti dau si eu niste link-uri. Pana la urma, nu cred ca are ceva daca sunt aceiasi tipi de fiecare data...

3 răspunsuri:
| NoGames explică:

Si am uitat sa mai zic ca nu vreau animeuri gen Naruto.