| 12345Anonim a întrebat:

Stiti cumva de unde imi pot lua un chihuahua sau ciobanesc german,dog german,pudel,mi-ki,pechinez, beagle sau dalmatian la un pret care sa nu depaseasca 600 de lei in localitatea Ploiesti?

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Un caine la 600lei exista riscul sa fie metis, fiindca nu are document ca sa demonstreze ca e de rasa. La un asemenea pret cauta pe mercador ca trebuie sa gasesti.
Eu te sfatuiesc sa mai strangi 300lei si sa-ti iei un caine cu pedigree, asa esti sigur/a ca nu e vreun metis sau ca e bolnav.

| viotedy a răspuns:

Cauta pe publi.24.ro si gasesti de care vrei.