| Alexiika a întrebat:

Am o mica problema. Vreau sa imi iau si eu niste genunchiere pentru volei si nu stiu de unde. Locuiesc in Pitesti. Puteti sa-mi spuneti si mie cam pe unde pot sa gasesc? Multumescbig grin! Funda++Vott!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Incearca sportsdirect.com - au foarte multe chestii super la preturi excelente. Am comandat de la ei de 2 ori deja, toate bune si frumoase. Crede-ma ca preturile sint de cel putin 2-3 ori mai mici decit la noi la majoritatea produselor...