| Costi_Biță_1996 a întrebat:

Salut.
Am 17 ani, locuiesc in Pitesti, si vreau sa imi gasesc un loc de munca pe durata verii.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pe la varsta asta te poti angaja ca si chelner in cafenele sau sa imparti pliante pentru diferite firme.

| Costi_Biță_1996 explică (pentru Adry05):

Ca si chelner, nu cred ca m-as descurca. Imi poti da cateva link-uri unde sunt afisate job-uri de impartit pliante?

| Adry05 a răspuns (pentru Costi_Biță_1996):

Nu cred ca exista pe net, te duci la branduri gen Carrefour, Cora, Kaufland, Lidl etc si-i intrebi daca au nevoie de cineva pe post.

| Costi_Biță_1996 explică (pentru Adry05):

Am gasit. Ma bag la MC. Merci mult de tot.

| Adry05 a răspuns (pentru Costi_Biță_1996):

Cu multa plcere! Bafta multa!