| Pitri001 a întrebat:

Am o pisica care avea doi pui si i a respins iar Motanul meu i a adoptat ba chiar le da si sa suga insa nu inteleg daca are lapte.Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Nu are lapte, cum naiba
pusori sug de fapt blanita incercand sa gaseasca mamelele crezand ca ii mama lor.trebuie sa le dai lapte tu cu siringa de 3-4 ori pe zi pana invata sa manance singuri, daca nu o sa moara de foame.lapte caldut sa le dai, nu direct din frigider

| RedNose a răspuns:

Esti sigura ca nu e pisica? De obicei, motanii ataca pe pui, ba chiar, cand sunt mici ii omoara.

De la motan nu au ce suge...

| infernu a răspuns:

Cum sa aiba lapte motanurolling on the floor)) eu cred ca nu te-ai uitat tu bine

| daniel18 a răspuns:

Inseamna ca motanul sau stapanul e dus cu capul pune-l la o mata nu la un motan! happy

| teodor63 a răspuns:

Inseamna ca motanul nu-i place pisica si vrea cu ia sex ))))