| amc a întrebat:

Hihappy
Am o pisica care a fatat acum o saptamana dar din nefericire pisiceii au fost omorati de un motancrying(
si acum pisica care tzatzele umflate din cauza ca nu mai re pisicei care sa suga.
acum pisica cred ca e in calduri ca am vazut ca se imperechea cu motanul meulaughing
intrebarea este:Se intampla ceva daca nu mai suge nimeni laptele pisicii si daca poate sa se imperecheze acum?

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pisica mea, acum 5 ani de la tara(specific ca bunicul meu ii arunca mereu puii) a facut mastita (o infectie la burta, era carne vie) pentru ca nu au supt...dar asta s-a intamplat la mai multe fatarihappy
La una nu se intampla nimic, o sa fie okhappy si da poate sa se imperecheze, adica este ok dar nu cred ca va face astahappy

| Ciuuf a răspuns:

Nu e nimic asa a fost si cu cateaua mea...e totul normal n-ai de sa-ti faci griji?

| duchamp a răspuns:

Se retrage de la sine laptele, si da poate sa se imperecheze iar, e perfect normaltongue

| Axeeeeeel a răspuns:

Nu nu se intampla nimic. si e ff normal sa se imperecheze iar... daca mai vrea pui. ce poti sai facilaughing)