| Aly359 a întrebat:

Am o pofta nebuna de ciocolata. Ce sa fac sa-mi treaca? mancai niste bomboane dar nu-mi trece

11 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Mananca ciocolata O. o
Bea ciocolata caldahee hee

| Aly359 explică:

Am ciocolata!

| Aly359 explică:

Am mancat o mangare gatita si mi-a trecut multumesc tuturor.

| DanielutzaJD a răspuns:

Bea niste apa, pentru ca potoleste un pic pofta, daca nu trece, du-te si cumpara-ti ciocolata... daca nu esti la dietawinkingwinkingwinking

| Izzﻵ a răspuns:

Ce sa zic laughing si eu am pofte si beau apa cu lamaie fara zahar happy... trece happy

| princess2000 a răspuns:

Mananca ceva dulce, in afara de ciocolata. De exemplu:dulceata.

| NobodyHeree a răspuns:

Mananca laughing

| Ghost99 a răspuns:

Mananca altceva inte timp niste legume su o mancare gatita si icearca sa iti ei gandul de la ea.

| JelLy_3370 a răspuns:

Du`te si cumparatylaughinglaughing))sau nu t mai gandywinking

| Roxytza_1134 a răspuns:

Coboara jos la magazin si cumparatzi...sau fa ciocolata de casa...big grin

| thepunusher a răspuns:

Mananca ciocolata laughing