| PreduDenis1992 a întrebat:

Am o problema in photoshop mai exact cand vreau sa folosesc Sand Storm Effect imi apare eroare :http://imgur.com/a/QnGig si nu doar asta si "select"... etc cine stie ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| PoorBunny a răspuns:

Probabil daca nu ai photoshop original nu este foarte bine descarcat.

Iti recomand sa il cumperi daca ai facut asta!
Daca il ai original inseamna ca format-ul la fotografie nu este compatibil cand dai la "new" unde creezi o poza noua te pune sa selectezi un format de editare.

Asa stiu eu!
Bafta!