| mariaWoW a întrebat:

Am o psica persana si rebuie sa ii fac vaccinurile pe acest an.eu am primit-o asa ca nu stiu cat ar costa un vaccin. Daca stie cineva va rog sa raspundeti, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Railly a răspuns:

Depinde de vaccin...preturile incep de la 20 de lei pana la 1 milion. Cel care se face o data pe an si il/o apara de toate bolile costa 100 lei.
Fundita?

5 răspunsuri:
| MrAnonymus a răspuns:

Un vaccin costa in jur de 30 de lei dar depinde la ce medic veterinar te duci.

| madalinbb19 a răspuns:

Intre 30 lei si 100 lei

| Dohi_Florica_1970 a răspuns:

Preturile incep de la 30 de lei.

| ana1221 a răspuns:

Depinde la cine apelezi sunt uni care iti cer mai mult uni mai putin

| Eby78 a răspuns:

Pei depinde te poate ajunga la 100 sau chiar mai mult depinde. happy