| Larisukaaa a întrebat:

Hi TPU! Vreau si eu sa stiu cat costa un carnet de sanatate pentru pisici si ce vaccin ar trebui sa ii fac prima data(pisica are 4-5 luni). Si ce costuri au vaccinurile?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Carnetul de sanatate nu costa nimic! Vaccinurile(ca sunt mai multe, pentru rabie, boli transmisibile, etc) costa, in functie de cabinetul doctorului! La unul am dat 20 de lei iar la altul am dat 45 lei!

4 răspunsuri:
| кא๔ a răspuns:

Primele vaccine + deparazitare in jur de 50-60 lei. Depide de fiecare veterinar. Mie mi-a luat 60 lei

| xXxRaduxXx a răspuns:

Carnetul este gratuit iar primul vaccin se face de obicei la 3-4 luni si costa intre 20-30 de lui depinde la ce cabinet il faci...

| xXxRaduxXx a răspuns:

Carnetul este gratuit... iar primul vaccin se face la 3-4 luni la pisica si costa intre 20-30 lei depinde de cabinet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa?