| sanziana19 a întrebat:

Buna tpu.am un pui de catel care peste cateva zile face 3 luni.trebuie sa-i fac vaccinul? cat costa primul vaccin? va rog sa raspundeti doar cei care stiu sigur.multumesc

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Da, trebuie sa-i faci vaccinul, iar rapelul se face la 6 luni, apoi la 1 an. Pretul variaza in functie de ce valente are vaccinul. Important este parvoviroza si jigodia, iar preturile incep de la 30 lei.

| sanziana19 explică (pentru carpediem):

Pai am fost acum o sapt la o farmacie veterinara si mi-a zis ca primul vaccin e in jur de 15 lei, si daca vreau sa il cumpar

| carpediem a răspuns (pentru sanziana19):

Probabil e monovalent, nu cunosc preturile exact. Ideea e ca trebuie sa aiba neaparat parvo si jigodie.

| Izzucutzza2001 a răspuns:

Nuti face griji este in jur de 50-70 sper ca te-am ajutat. Funda?