| claudiea79 a întrebat:

Am postere si poze cu ricky martin; sasha; jenifer lopez; chilian.vind postere cu 2 lei si poze cu 1 leu.

2 răspunsuri:
| Sorinella20 a răspuns:

Claudia, fara sa fiu rea, dar cine crezi ca iti cumpara tie poze si postere cu bani? Cand astazi gasesti pe internet poze si postere ale oricarui artist, fara sa platesti vreun ban. Nu te mai obosi, iar daca prin asta ai fi vrut sa faci un ban gramada, mai bine orienteaza-te spre altceva. Nu o sa mearga "mini-afacerea" asta. Bafta oricum! :*

| Morphine21 a răspuns:

Daca faci rost si cu jonas anunta-ma te roglove struck.
Sau Johnny Depp.