| euandreea11 a întrebat:

Ce parere aveti de Jenifer Lopez?

17 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Super! este frumoasa,talentata,are voce,are tot ce ii trebuie unei div:X
nu ca si "printesele" de la noi care daca deschid si ele gura si canta o strofa sunt vedete!laughing
cat despre miscarile scenice,Sophia sa stii ca nu mi se pare ca face ceva indecent, atat timp cat o avem pe Lady Gaga sau Britney, care intr-adevar nu pot sa nu fie criticate cand e vb de dans!
J.Lo mi se pare super okwinking

| ICanSeeAll a răspuns:

Talentata si frumoasa.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Frumoasa,talentata.o mare diva...:X o ador:Xbatting eyelashes

| Rianana a răspuns:

E frumoasa are stil este apreciata si este o mare vedeta chiar daca are o anumita varsta e pare foarte tanara si cu aceiasi energie, este foarte draguta si foarte buna, are voce si canta foarte bine.Imi place mult de ea.

| Bonotralalala a răspuns:

Bogata, frumoasa, talentata.Imi plac melodiile ei big grin ...Am o parere destul de buna. Tu ce parere ai despre ea big grin?

| MissDelevingne a răspuns:

Cea mai frumosasa parere! :X O iubesc! :X

| xChampiionOrLooser a răspuns:

1.Se scrie Jennifer Lopez
2.E frumoasa, super, sexy cu o voce minunata :*
3.I se mai spune J.L=Jennifer Lopez

| cezimarrye a răspuns:

Buna!
Jennifer Lopez hhhhmmmm...
este o catareata buna, frumusica, are miscari cam indecente, talentata.imi place J.L.

| brigifolk a răspuns:

La varsta ei arata foarte bine intr-adevar canta frumos se misca bine clar parerea este una super buna big grin

| samiZiciPompier a răspuns:

Idolul copilariei mele big grin

| Andreea19Alina a răspuns:

Mie imi pace foarte mult, dar are niste miscari scenice foarte indecente si dupa ce s-a despartit de sotul ei umbla cu unul de 24 de ani, e unpic cam mare diferenta dar in fine.treba ei, in rest e o foarte buna cantareata si da, este o adevarata diva!

| reaper a răspuns:

Uite mai multe informatii despre succesele ei ca sa-ti faci o parere :)
http://www.6n.ro/o-parte-din-succesele-vietii-starului-jennifer-lopez/

| titi14 a răspuns:

Pai canta super arata bine uite un exemplu de melodie http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A&feature=related

| MrBadGuy a răspuns:

Milf.

| spiritucraciunului a răspuns:

Este o tipa frumoasa

| ionelaela a răspuns:

Jenifer Lopez? Este cantareata mea preferata! Este draguta, talentata, si ii ador muzica.

| euandreea11 explică:

Stiiiuu ca i se mai spune j.l=este prescurtarea numelui sauuu