| Aleeeeeeee a întrebat:

Am primit o broasca testoasa si nu stiu ce nume sa-i pun. Ceva idei?

25 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Froglove struck

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Speedy, Solaris, Gonzy, Coral, etc.
Pa, pa.

| Gini a răspuns:

Kyky, fast, norocel, mitzi, max, dino, fiona, dodo, rafael, rocky, matilda, ghizmo, enigma, bubu, frunzulica, salatica, verzisor, sara, orbit, winky, gati, ice,
Sper ca iti poti alege un nume de aici.tongue

| Ramonaaaa a răspuns:

Pai poti sa ii pui numele Turti laughing.

| Dildau a răspuns:

Fructy happy

| alinutzy19 a răspuns:

Pe a mea o cheama Oaky merge si la fete si la baieti

| DoubleS a răspuns:

Bobo, Bibi, Mecc, Zolly, Solaris, Polaris, Sandy, Spendy, Willy, Broscarul, Raiosul, Brown, Natasa, Franklin, Speedy, Leo, Leonardo, Coral, Perle, Kriss, Dexter, Baxter, Bily, Bonny, Cioci, Mario, Boris, Marmota, Julieta, Ghita, Oprica, Leana, Tuddy,Teddy,Marty, Nino, Sony, Green, Oak, Bobocel,Domnul Testos, Căpacel, Barra, Troy,Larry,Tomas, Rocky, Iri, Lili, Lilica, Bilborn, Bill, Mac, Bubu, Lil Rox, Tzetsy, Blinky, Brotacel, Ema

Nu mai stiu rolling on the floor
Funda?

| BlackCatGirl a răspuns:

Pai eu as da Lilli sau mai poti da :
Winie,
Suzan
Mimi
Sisi
Tutu
Zuzu
Pepo
Si cam atat happy

| Alexurukay a răspuns:

Roki, rafaelo, testoasa ninja, adi, adrian, broscuta feroce

| Zome a răspuns:

Stone, randy, hank

Răspuns utilizator avertizat
| Kessux a răspuns:

Buddles.Eu cred ca e un nume dragut :X

| Skinnyman a răspuns:

Sheldon(Şeldăn).

| popandau36 a răspuns:

Gigel happy

| alexutza1709 a răspuns:

Pe a mea o cheama TOORY happy

| Bia24 a răspuns:

Eu am avut doua broscuțe:Oaky si Speedy, dar din păcate a murit Oakysad

| dyana_9922 a răspuns:

pai depinde ce e fata/baiat uite niste idei:
kate,mario,dodo,bobo,bambi,axel,jouy,kiki,shrek,fiona,miki,kiki,riki,nini,elizabet,karla,curly,sasha, K-pet, anna

| Catali a răspuns:

Twetty

| Cinazan_Theodora_Carina_1972 a răspuns:

Tairon daca e baiat

| Cinazan_Theodora_Carina_1972 a răspuns:

Tairon daca e baiat

| Ciobotaru_Blanca_Andreea_1969 a răspuns:

Pe broscuta mea o cheama Rita si pe mscul il cheama Oreo! Poti alege! Rita,Oreo, Lola, Rio, Roki, Papi.Pup!

| Saulea_Bianca_1997 a răspuns:

Ţiţi,Zac,Mouri, Sări, Sweety, Teri

| Sandru_Kara_Medeea_1994 a răspuns:

Depinde ce e. Daca vrei sa afli uita-te la gheare si coada. Baietii le au mai mari. Eu am o fata pe nume Pixie.

| Cosug a răspuns:

Riki sau Miki

| Razvan_Daren_1987 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce nume sa ai dau