| Bluecat a întrebat:

Care rasa de caine vi se pare cea mai frumoasa?

6 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Pitbullul imi place mie si boxerul

| thalyslly a răspuns:

In mod clar aikita inu ( filul hachiko), si chow chow sau daca vrei ceva de talie ica yorkshire terrier

| cristinna23 a răspuns:

Bulldog, fiindca sunt micuti si cutati, dar si cand te uiti la ei iti par melancolici :X

| loveyouschatz a răspuns:

Eu ii iubesc pe cei de talie mica love struck bichon, pechinez, chihuahua, cocker

| Aleeeecs a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cei de statura mica.de exemplu eu am o catelusa chuaua si e foarte draguta dar si celelalte animalute suns super frumoase.eu cred ca cele mai dragute si jucause sunt:bichon maltez, shitzu, pomeranian(este foarte pufos) beagle, boo(este ca un urs dar dragutkiss) mops si bichon frise.mie acestia imi sunt cei mai simpaticikisssper sa iti placa pupkiss

| Bluecat explică:

Va multumesc tuturor celor care m-au ajutat