| YukiChan a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cat costa sa sterilizezi o femela pisica? O fatat decurand si nu mai vrem inca o tura de puiwinking Fundaaa! :*:X

5 răspunsuri:
| Anonima568 a răspuns:

La mine in oras costa 150 lei, dar depinde de fiecare veterinar

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt nişte cabinete veterinare care îţi dau sterilizări gratuite, deci urmăreşte promoţiile, dar dacă costă poţi să zici că ai MARE noroc dacă nu-ţi iau peste 70 de roni!

| CikaTu a răspuns:

La mine a venit acasa veterinara si mi a luat 100 de lei!

| geo85 a răspuns:

Pe mine m-a costat sterilizarea, analizele si tratamentul de dupa 450 de lei.deci preturile difera foarte mult de la un veterinar la altul.intreaba inainte ca sa fi sigura pentru ca altfel te cam storc de bani!