| Miranda27 a întrebat:

Cat ar costa aproximativ o ecografie (la burta) la pisica femela? Multumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Mie mi-a luat pentru o radiografie de la mijloc in jos(a cazut de la inaltime si mi-a fost frica sa nu aiba ceva rupt ca nu mai mergea cu un piciorus) la un pui de pisica si mi-a luat 80lei la facultatea de medicina veterinara Bucuresti. Acum depinde de judetul unde stai si ce vrei tu sa-i faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde de fiecare cabinet in parte.
Poate ajunge pretul pana la 100 de RON.
Te pup!

| KinderBeeeib a răspuns:

Depinde de cabinetul veterinar si de judet la mine in Constanta este in jur de 50 de lei dar poate sa ajunga si pana la 1 milion.

| Timeea2001 a răspuns:

Nu chiar foarte mult in jur de 80 de lei sau chiar mai putin.

| Bianca555 a răspuns:

Intre 40-120 ron depinde de medicul veterinar

| irinutzairi19 a răspuns:

De obicei e de 50-70 lei dar poate fi si 100 de lei depinde unde te duci!