| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un catel mic si nu stiu ce are ca de 2 zile nu mai mananca nu bea nu face nimic se pune undeva si sta acolo.nu spuneti ca sa stau mai mult cu el ca si asa stateam toata ziua inainte sa nu faca nimic. ce poate sa aiba?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Du-l la un veterinar, pentru ca asta e semn sigur ca are o boala, sau ceva. I-ai dat cumva ceva oase de pui sa manance?
Veterinarul e singurul raspuns la intrebarea ta, in orice caz.
Un semn sigur al vreunei suferinte este varful boticului uscat. Verifica-l.

3 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Buna.E trist ii ie dor de mama lui poate,se simte singur! Incearca sa-i vorbesti, stiu ca sunt straniu, dar ei simt daca noi ii suntem alaturi si cam simt si ce ii spunem! Asa ca incearca totul.Sa simta ca il iubesti! Succes:*, ai grija de elsad

| ionutVUVUZELA a răspuns:

A-ti dat niste raspunsuri de ma doar sula.e indragostit asta e raspuns bai fratilor ca asta e problema serioasa

| Ionescu417 a răspuns:

Sall eu zic ca nu ie obisnuit inca cu casa ta daca l-ai luat de la altcineva ca asa am patit si eu si dupa cateva zile sia revenit sau a mancat ceva ce nu i-a placut si ie rau dai niste lapte poate isi revine succes