| crolincik a întrebat:

Am talent in pictura si in dans dar nu pot alege intre ele.Ce ar trebui sa aleg?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Oricine poate avea talent la dans daca exerseaza, in timp ce talentul la desen este innascut.Dar de ce trebuie sa alegi?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dansul. E mai căutat.

| Dahliaa a răspuns:

Gandește - te ce îți place mai mult să faci. Să dansezi, sau să pictezi. Amândouă lucruri sunt foarte frumoase. Eu ți - aș sugera să le alegi pe amândouă. Fă alternativ și pictură și dans. Pictura poți să o faci și acasă. Sper că te - am ajutat!

| pwp a răspuns:

Multumesc pentru funda love struck

| slowswag a răspuns:

Si din pictura poti castiga bine, pentru ca poti sa te faci arhitect

| milinalexandru a răspuns:

Dansul pentru ca la pictura te plictisesti.
ex:Breakdance.

| Haney a răspuns:

Alege dansul.castigi mai multi bani asa.

| SherryXoX a răspuns:

Eu as alege dans