| Adyy5 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cel mai special/deosebit talent(stitj...ma refer la talente precum desenul,poezia,sportul,dansul,cantatul etc)?
Nu vreau glume,răspunsuri precum "depinde de persoana".
Sa zicem ca pentru fiecare talent in parte exista o persoana si in domeniul fiecareia toate sunt la acelasi nivel.
Voua care vi se pare cel mai deosebit talent (in opinia voastră,nu neaparat pe care il aveti deja)?
Totusi daca nu va convine întrebarea asta daca ai alege sa fi talentat la ceva ce ai alege(ex:desen/pictura,poezie, dans, cantat etc)?

6 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Pai desenul se invata, dansul se invata, sportul mai ales se invata... Cam in tot ce ai zis tu, prin munca, se poate ajunge la performante extraordinare. Chiar si cantatul se invata. Insa aici, fara voce, nu prea poti ajunge departe. Deci presupun ca acesta ar fi cel mai deosebit. Dar nu este si cel pe care l-as alege eu, din moment ce nu ma intereseaza domeniul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vocea.Cantatul e talentul pe care-l apreciez cel mai mult.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cred ca e o intrebare la care raspunsul nu poate fi decat unul subiectiv, fiecare gandindu-ne la propriile talente. Poezia.

| OnePiece a răspuns:

Talentul nu exista.

| WithinShadows00 a răspuns:

Cel mai mult am apreciat cantatul. Toti ascultam muzica și știm ca ne încântă vietile noastre vocile unor artisti.
Plus ca asa cum se stie, talentul asta e chiar innascut. Pe când altele le mai dobândești într-o anumita masura de-a lungul vietii, cântatul mai putin.

| nhhv a răspuns:

Ceea ce fac deja : scriu, desenez, pictez.