| Luisman a întrebat:

Am un caine Pitbull si are aproape 2 luni, i-am dat acum o spatamana jumate de pastila de deparazitare si jumate o mai dau peste cat timp? Mi-a zis la cabinet de unde am luat pastila de deparazitare o jumate ii dau maine dimineata si o jumate peste 2 saptamani, e bine asa? Si vreau sa stiu cand sa-i fac vaccinul? Are aproape 2 luni.

Răspuns Câştigător
| Mardare_Sabina_1997 a răspuns:

Da o jumatate i-o dai la 2 saptamani. in ceea ce priveste vaccinul acest lucru trebuie sa intrebi la un cabinet de specialitate. catelul meu brac german avea 2 vaccinuri facute pana la varsta de 3 luni si inca 2 doua aceea