| anonim_4396 a întrebat:

Am un canal de YouTube destinat jocurilor și tutorialelor Photoshop.Cum aș putea să îl fac cunoscut? Am și un blog, dar m-am plictisit de el, și aș dorii să fac link exchange cu alții, utilizatori de YouTube sau site-uri etc.

Link channel : http://youtube.com/user/MrEdys0n

Idei despre promovarea unui canal de YouTube?

Răspuns Câştigător
| Ceawdear a răspuns:

Pai fa-ti un Blog si scrie acolo despre ce faci tu sau un forum sau vezi cien iti sunt prieteni buni si spune-le sa trimita mai departe FUNDAbig grin?

| domandaniel a răspuns (pentru Ceawdear):

Blog am deja de anul trecut :) www.edys0n.blogspot.ro cuprinde stiri din tehnologie si gadgeturi...resurse photoshop facute de mine... tutoriale si mai nou gameplayuri:) daca esti interesat viziteaza-l ...Maine am in plan sa schimb designul si sa refac activitatea:)...Mersi oricum!

| Ceawdear a răspuns (pentru domandaniel):

Tre bafta eu tii sugerez sa bagi o tema cu ce cuprinde blogulwinking