| NanaNana123 a întrebat:

Am un catelusa micuta alba si dragalasa. As dori si eu un nume pentru ea.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cre a răspuns:

Chanel.Am o fetita bichon cu numele asta.E dragut

7 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Daca e alba: Wity,Riky,Bety,Lolita,Sushy,Stacye,Maggy,Lore,Katy,Cleo,Chanel,Linda,Lola,Sele,Millye, Emillye, Ruty... Sper ca unul dintre ele iti place...O funda?

| LoveNiki a răspuns:

Pusfi, Miki, Bella, Lola sau Mimihee hee

| AleD a răspuns:

Lizy,rosy,jazmyn,sarah,tash,sasha,missy,biju,dory,down,bella,bony,selly,becky,mia,tanialaughing,crissy,sunny,sandy,doly,daisy,betty,lory,maya,pincky,lilly,mimihee hee,lara,molly,happyhee hee,linda(dare dupa parerea mea e mai mult de pisicute),sisi,tess,tina, beauty, tara. sper ca te-am ajutat:*

| Lilia_1576 a răspuns:

Zumi si pixi!

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! iti voi da un raspuns la care nu cred ca s-ar gandi nimeni. Daca tot este alba poti sa-i pui numele Blanca(alba). Sper sa-ti fifost de folos!

| skumpimalina a răspuns:

Bella,Rosalinda,Tasha,Coco,Daisy.Sper ca te-am ajutat.

| aLeX_5574 a răspuns:

Dody,bella,linda.botic:X