| Andutsaa a întrebat:

Hey!:*...am primit cadou o catelusa, micuta, alba cu pete maro:X si nu am idee ce nume sa ii pun:X...ma ajutati si pe mine, avand in vedere ca numele de pe net nu mi-au placuthee hee. Va rog, multumesc >frumosbig grin

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai ai putea sa-i pui:Alma, Tina, Snowy, Cela, Bella, Gorra,
Yeta, Molly, Lady, Miss, Missy, Sasha,
Ginger, Abby, Princess, Any, Anya, Tasha,
Sofy, Angel, Cleo, Gesy, Lola, Maya, Mia, Mini:X, Missy:X, Peny, Sasy, Sofia, Xena,
Xonia, Sony, Tony, Zora, Nesy, Lesy, Kenzy, Candy, Sedusa, Sudsbee, Suds, Oxy,
CatyJaneva, Jenava, Jeny, Jen, Cory,
Mimi, Alexy, Puff, Puffy, si mai stiu foarte multe dar nu vreau sa te ametesclaughing
Sper ca te`au ajutat si vei alege un nume potrivit pentru catelusa ta pufoasa si alba ca un puf!happy

15 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mie îmi plac Snowy şi Bijou. Sau Rosebud, ca în filmul Buddies. Sănătate şi ţie, şi căţeluşei! kiss

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca e mica poti sa ii pui Puf, Pufita sau Pufy.

| Andre a răspuns:

Pufi, miki, bella, peticel, lola, miley

| cornel a răspuns:

Peticelhappyhee hee

| Irina a răspuns:

Imi place Misha.

| BabyPink a răspuns:

Dolly love struck

| BabyPink a răspuns:

Bella love struck

| Romancutza a răspuns:

Cassidey, Ashley, Hannah Montana, Skumpika, Lola.

| pwp a răspuns:

Suzy, pichi, donna, lassy

| Ralux a răspuns:

Suzeta! sau Piper daca e baiat big grin

| OnlyHope a răspuns:

Si eu la tara am o catelusa la fel. I-am pus numele Zambilica. Daca nu-ti place poti incerca Lola, Mili, Primola, Zoe. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| axaa a răspuns:

Muffin/mustar/shnitzel

| gummy a răspuns:

Bijou::X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am la tara o catelusa la fel. I-am pus numele Zambilica. Poti incerca Lola, Primola, Mili, Zoe. Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suzy, pichi, dona, lassy,