| Simmsii a întrebat:

am primit ieri o catelusa micuta si jucauasa:X. si m`am tot gandit la un nume si am cautat pe internet si am gasit numele trixie :X. si imi place mult si i se si potriveste happy. dar tata nu ma lasa sa ii pun numele trixiesad. voi ce nume mi-ati recomanda pentru ea sad?

E micuta, jucausa, este neagra si p gat si la labite e alba :X!
fundita :X!

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tatal tau are dreptate!
E cel mai idioti nume care l-am auzit.
Pune-i numele Laba trista sau Laba alba.

Daca totus ai spus ca e fetita ce zici de numele Ghilotina? :X sau Jilava?

Multa bafta in gasirea unui nume potrivit pentru animalul lui Satana!

| Ruxuletz a răspuns:

E urat numele Trixie, e teribil de urat! pune-i un nume simplu, Izi, Betty, Bella, d-astea, simple si sa le retina repede, ce e aia Trixie? zici ca e taxiu! Frate ce gandire aveti, tie ti-ar placea sa te cheme " ddasdsada "?

| LexieG a răspuns:

Uite cateva nume:
-Lexie
-Kelly
-Abby
-Chelsea
-Sadie
-Jekyl

Sper ca te-am ajutat.

Uite un site unde poti gasi multe nume de caine:
http://www.royalpet.ro/nume-de-caini.html

fundita plz :D

| мαddยtรรα a răspuns:

Am eu o ideebatting eyelashes. Impushc`o pe catzeeaawaiting.ca nu i se potriveste numelee! Ea, la fel ca tine! habar n-are ce ii aia prietenieebatting eyelasheswinking

| AndddRu a răspuns:

LOLA
LEXI
LEXIE
PICSI
Bella
Blacky (daca e negru)
White(daca e alb)
Zeus
Blake
Emperor
Emerson
Gorky
Luky
Noah
Noel
Otis
Otto
Oscar
Primo
Rocky
Tornado
Woofer
Bingo
Bishop
Aqua(Aquarius)
Sasha
Melisa
Amy
Blacky
Bella
Bibi
Bubu
Kira
Fiona
Tara
Linda
Candece
Miki
Fifi
Sophie
Fetita
Ginger
Coco
Aly
Princess
Printzii!
Bella
Bubw.
Beiibii
Wiibiii
~Cookie
~Candy
~Bella
~Bekky
~Dexy
~Pufa
~Yo-Yo
~Zuzy
Dixxy

| Inessix a răspuns:

Daisy.Desi nu cred ca e bun. Tatal tau vrea un nume romanesc...nu?

| AlexyaLove a răspuns:

Bonnie[b o n i] sau linda(=draguta in spaniola)

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Ce spui de Bleky sau Miny sau Trixie dar convinge-ti tatal. Eu am o pisica care am primit-o anul trecut si nici tata nu prea a fost de acord cu numele de Serafina si uite ca asa o cheama si nu am renuntat asa ca nu renunta nici tu.

| AneBbi a răspuns:

Daizythinking alceva nu imi vine in minte acumbig grin

| raduk2011 a răspuns:

Poti sa-i pui numele asa puffy maily cenusareasa cristina anstasya carla

| KittyEmma a răspuns:

Sasha,Shara,Bety,Sisi,Miki,Puffy,Mona,Cora,Hera

| duddy_9191 a răspuns:

cookie,daisy, sasha, marta thinking

Răspuns utilizator avertizat