| Marrya15 a întrebat:

Am un hobby jocuri cu animale virtuale.Am descoperit unul foopets. dar este gratis sau trebuie sa platesc ca sa joc?

Răspuns Câştigător
| Cookie2275 a răspuns:

Nu este gratis, trebuie sa platesti.Si eu am vrut sa ii fac surioarei mele cont si imi cerea bani uite: https://www.foopets.com/....../club/join

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eu nu văd să scrie pe undeva că e cu plată, deci cred că e gratis.

| Bya132 a răspuns:

Din câte am văzut, nu trebuie să plăteşti

| petrica1111 a răspuns:

Acest joc este unulpe care il poti juca doar daca platesti, Si cred ca nu prea iti convine. Fundabatting eyelashes

| AnDee23 a răspuns:

Trebuie sa platesti
'

| Marrya15 explică:

Deci,petrica,nu ca nu imi convine dar nu cred ca parintilor mei le convine.si apropo nu dau funda ca nu stiu cum.mrs de raspuns straight face