| IIIx333III a întrebat:

Am un motan persan. Are 9 luni si este foarte nebun. Ar dori o prietena, frumoasa, de aceeasi rasa cu el. Cei care au un asa animalut sa imi spuna, si sa imi dea id lor. Mersiwinking

1 răspuns:
| ManoleParkour a răspuns:

Vrei să depăşeşti orice obstacol în calea ta? Atunci trebuie să ştii ce este parkour-ul – sportul extrem, care te pregăteşte să depăşeşti orice piedică într-o situaţie de urgenţă, fie gard, bancă, balustradă sau clădire. Fondat de David Belle în Franţa, Parkour-ul e devenit o formă de divertisment şi o modalitate de a petrece timpul liber şi pentru ManoleParkour din Chişinău, inclusiv pentru colegul nostru Sandu Luchiţa, care ne spune mai multe despre acest sport. un vot va rog si un coment : http://www.youtube.com/watch?v=FMDTwpWN5Hw 8)