| IIIx333III a întrebat:

Ma cheama Smigle, sunt un motan din rasa persanelor si am 8 luni acum, in august 2010. As vrea sa imi gasesc perechea. Pana acum nu "am mai fost dat la fetite", dar stiu cert ca stapanii mei vor sa aiba nepotei multi. Sunt alb, nebun si jucaus. Va rog, vreau sa imi gasesc o sotie din aceeasi rasa, frumoasa si devreme acasa. Smigle.

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Imi pare bine sa te cunosc Smigle happy. se pare ca ai gusturi la "fetite" si, si tu pari destul de chipes dupa descrierea "profilului„ tau deci sigur o sa-ti gasesti o sotie stai linistit, dar intrebarea este urmatoarea, nu esti cam mic pentru maritis? Daca nu am dreptate nu te supara fiindca am pus intrebarea asta big grin. Apropo avand in vedere ca pentru un motan poti sa scrii si sa citesti cred ca o sa te curteze destul de multe "domnisoare".

2 răspunsuri:
| imortal a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor) esti al dracu de bun motane, cred ca e copiat din raid de la matrimoniale, "motan 1'70, 80 kg, muschi o lada intreaga, laba piciorului stang putin mai mare decat cea dreapta. dupa nume nu ca sunt sigur, sunt foarte sigur ca esti foarte frumosbatting eyelashes si in plus nu cred ca unu din ploiesti ar veni la tine sa presupunem "suceava" nu ai specificat ca sa-mi dau pisica la cotoiala laughing) sau ti-o dau pa mess?

Răspuns utilizator avertizat