| ajutor a întrebat:

Am un papagal caruia ii cad penele, de ce?

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu iti face griji.Este absolut normal mai ales pe timpul verii.Incearca sa ii dai mai multe fructe si legume si cumparai de la magazin o mancare cat mai buna care sa contina vitamine.happy
Sa ai grija de papagalwinking

| Ben. a răspuns:

De la plutoniu ^?

| pep a răspuns:

Pentru ca stiinta Fizicii ne invata ca toate corpurile sunt atrase de pamant.Asadar, penele papagalului vor cadea mereu. Ele vor urca numai daca sunt ajutate de vant, alminteri, vor cadea mereu si mereu...

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Cheleste

Răspuns utilizator avertizat
| Dudăăăă a răspuns:

Pur si simplu isi schimba penajul.Nu-ti face griji! Si noua ne cade parul nu? Stai linistit, pentru ca nu va ramae chelhee hee. Este din cauza anotimpului. Te pup! Sa-ti traiasca papagalul! Fundita?big grin