| T0X1kSkuLL a întrebat:

Am un pechinez de 5-6 luni. In ultimele zile nu mai mananca, ii dau si din mana dar degeaba, ii dau mancare normala i-am dat si bobite dar nu vrea. De 3 zile are scaune moi.Pana acum era foarte energic, vesel, te facea sa te simti mai bine cand il vedeai. Acum este speriat, trist. De ce?

3 răspunsuri:
| punktum a răspuns:

Nu cred ca noi de aici putem spune ce problema are. Eu te-as sfatui sa mergi la un veterinar cat mai repede.

| ElyRebitza a răspuns:

Du-l la veterinar cât mai repede! Având in vedere vârsta lui, scaunele moi pot duce la lucruri mai grave. Multă sănătate cățelușului, sper sa fie bine! Bafta!

| antoniasica a răspuns:

Ar trebui să îl duci la veterinar cred ca e bolnav poate doctorul ii va da niște vitamine.Succes!