| deea1919 a întrebat:

Am un perus care vad ca tuseste...trebuie sa il duc neaparat la veterinar?

Răspuns Câştigător
| SoLoo a răspuns:

Salut! Si eu am un perus care cum spui tu tuseste. Tuseste pentru ca s-a inecat. Nu este grav, nu pateste nimic, daca vrei sa il ajuti il iei in mana un pic.Nu te speria :*

2 răspunsuri:
| ReggaeGirl a răspuns:

Nu iti fa griji...Nu trebuie sa il duci neaparat la veterinar! Am si eu un perus care tot tuseste(probabil s-a inecat cu ceva)si dupa 5 minute isi revine si nu mai tuseste

| desprtanimale5 a răspuns:

Da,du-l la veterinar.El va stii exact ce tratament sa-i dea. Sper sa nu fie nimic grav.