| anonim_4396 a întrebat:

Am o foarte mare problema.Am un pui de perus, cam de o luna si nu stiu ce are, sta cu picioarele in spagat dar le poate misca.Va rog sa-mi spuneti daca este ceva normal sau trebuie sa ma duc la veterinar

3 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

In spagat insemnand departate? ia id:dark.angel_girl_true si arata-mi o poza!

| spxinsane a răspuns:

Trebuie sa il duci la veterinar.
Posibil sa fie destul de bolnav.
Si eu am patit deva de genu, avea piciaorele intepenit, a inceput sa respire greu, parca era paralizat si amurit (asta in 4-5 zile s-a intamplat tot)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok ti-am trimis invitatie