| PuFiLiCi98 a întrebat:

Am un perus si vad ca de dimineata face moale (este tot verde, dar nu rotund, ci in linie, si cu apa pe langa). Cum il pot trata? Banuiesc ca e diaree.

1 răspuns:
| GBF a răspuns:

Am si eu 3 papagali cu unul din ei am aceeasi problema am fost la veterinar si mi-a prescris niste vitamine si antibiotice pe care le puneam in apa un timp dupa asta a mers bine dar acum iar dace asa si banuiesc ca ar trebui sa schimb medicamentele dar nu stiu ce sa fac ca si are 15 ani