| jon22 a întrebat:

De dimineata am avut un scaun moale cu ceva resturi nedigerate de culoare deschisa nu stiu daca a fost diaree nu era apatos mi se intampla asa cam o data la luna, sa influenteaze mancares scaunul moale si daca e cazul sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Luy a răspuns:

Pei inseamna ca mananci ceva de ajungi la acel scaun o data pe luna.Tre sa te gandesti la ce ai mancat si eventual sa renunti la acel tip de mancare.Eu zic cel mai bine sa intrebi un specialist poate ai vreo alergie la ceva.Sincer eu nu-l vad un lucru nefiresc dar daca zici ca e o problema care se repeta du-te la un medic poate ai nevoie de vreun tratament.