| iulytruly a întrebat:

Am un porcusor de guineea si as vrea sa ii cumpar o cusca mare...Stie cineva de unde pot lua una cu un pret care sa nu depaseasca 200lei?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.animall.ro/catalogsearch/result/?cu=cusca+guineea&x=26&y=7 Nu stiu cat de mari sunt. Dar sper ca iti sunt de folos. Si nu sunt asa de scumpe. Sunt 2 pagini. Sper sa poti sa-ti cumperi una! :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La City Mall din Constanta este la etajul 2 un pet shop are acolo de toate:custi pentru papagali, hamsteri, porcusori de Guineea etc.noroc!(pretul nu depaseste 100 lei)

| Oti a răspuns:

200 lei?:O
sunt la 50 ron custi echipate
si cand spun echipate ma refer la : casuta in ea, jucarii, fel de fel de decoruri.
se gasesc oriunde in magazinele de animale...