| CristinaSandu a întrebat:

Am un Porcusor de Guneea in varsta de patru luni. A inceput sa ii apara pe corp o exema ciudata. Ar putea fi o iritatie provocata de rumegus sau o lipsa de vitamina C?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

E mai bine sa mergi la un veterinar, el iti va spune mult mai bine, dupa ce va examina porcusorul.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Da, am avut și eu, numai știu exact ce cremă am folosit dar te poți duce la farmacia veterinară să ceri cremă pentru exeme la purceii de guineea.
Igiena este baza trebuie făcut curat mai des.

| YoBinder a răspuns:

Lipsa de vitamina c am avut eu!