| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Cum as putea face sa mi apara patratele pe corp? Multumesc anticipat

11 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alimentatie speciala ( fara carbohidrati si cu ft putine grasimi, cat mai multa proteina )

| SiLaS a răspuns:

Nu stiu,mie imi este frica sa nu imi apara pe spate,invata frate sa te exprimi, cum sa iti apara pe corp? Patratelele apar doar in zona abdominala nu "pe corp" si totul doar din alimentatie, fara abdomene, daca vrei doar cardio, si alimentatie cu foarte putini carbohidati si calculand deficitul caloric atunci vei ajunge sa ai patratelele mult dorite.

| Celceintreaba35345 a răspuns (pentru SiLaS):

Evident ca pe abdomen dar cu prostii ce sa vb

| SiLaS a răspuns (pentru Celceintreaba35345):

Daca esti analfabet si nu stii sa te exprimi nu mai comenta bai imbecilule.

| SiLaS a răspuns:

Eu nu sunt analfabet, uitate la comentariile tale, ce pot sa zic, comentezi aiurea.

| Syndre a răspuns:

În bucătărie stă toată treabă, less carbs more protein. Și te-ar ajuta și ceva cardio.

| Liliana_Angela_Dragos_1968 a răspuns:

Heii eu sunt sportiva, deci incepi sera inainte sa te pui in pat sa faci 50 de abdomene si dimineata la fel tot 50. A, si sa nu uit nu manca nimica dupa ora 7 seara.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Liliana_Angela_Dragos_1968):

Ce sport faci?

Ca "sportiva" ar trebui sa stii ca abdomenele nu au nicio treaba cu patratelele si ca sunt bune doar sa-ti distrugi coloana ( in special daca le faci dimineata )

| Liliana_Angela_Dragos_1968 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pentru cultura ta, sunt campioana nationala la judo! Si eu am ascultat sfaturile lui domn profesor, intr-o luna s-a vazut rezultatele, am un abdomen de invidiat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Liliana_Angela_Dragos_1968):

Aici sunt 2 variante :

1. profesorul tau e un idiot
2. ai avut o alimentatie bazata pe deficit caloric, motiv pentru care ai fi avut abdomen de "invidiat" si fara abdomene

Pana atunci, te poti documenta singura:
http://www.culturism.ro/......neata.html

| Gabrielasiminapitica a răspuns:

Sa mergi la sala..acolo este instructor si iti arata el ce trebuie sa faci laughing