| Etro a întrebat:

Am un pui mic de pisoi de vreo 4 luni și din greșeală l-am calcat dar nu știu în ce parte. In momentul acela s-a zbătut pe jos și după ce și-a revenit puțin a început să se scarpine în jurul urechilor fără încetare. Va rog daca știți ce a pățit ziceți-mi va rog

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate i-ai calcat partea cu gatul si incerca sa isi revina. Daca vezi ca nu ii trece, du-l la veterinar. E o fiinta mica, ar fi pacat sa sufere. Dar cred ca va fi bine daca doar s-a scarpinat.

| Felissa13Eden a răspuns:

N-a patit nimic, micuta, s-a speriat doar.
Pisica mea de 5 saptamani a sarit de pe balcon de 2 ori si la fel a facut, dar si-a revenit nebuna.
Nu degeaba se zice ca au 9 vieti pisicile.

| MaryMaria333 a răspuns:

Stai linistita. Daca ar fi grav si te'ai apasa cu toata greutatea ta se poate sa fi fost mort la ora asta. Depinde cat e de mic. El s'a scarpinat ca toate matele. Fix intamplare ta o avut'o unchiu'meu cu cainele lui cand era mic. Cainele nu are si nici nu o avut probleme, acum ii adult.