| andra4u a întrebat:

Am un yorkshire terrier care are deja 1 an si nu i s-au ridicat urechile.Se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Daca procedeul este la fel ca la ciobanesc german slabe sansele. Inseamna ca i s-a pus mana pe cap cand era mic. In principiu la cainii carora li se ridica urechile (sau numa la ciobanesc german) nu ai voie sa le pui mana pe cap cand sunt mici pentru ca nu li se mai ridica urechile. Poate ai noroc si i se mai ridica... Poti intreba si la un veterinar... poate exsista vre un tratament sau un exercitiu.