| Muzika a întrebat:

Are ceva adica ii interzis ca o fata sa joace fotbal?laughing:X daca nu de cesad?

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu-i problema, de ce ar fi interzis?

| SnicK a răspuns:

De ex. azi am jucat in sala fotbal ca am avut Educatie Fizica si o colega a jucat si ea laughing a dat 2 goluri la portar (baiat)
Deci... Exista si Fotbal pentru fete deci nu e problema.

| Gicone a răspuns:

Normal ca nu e interzis, ce idiot ti-a spus asta?

| Parmalat a răspuns:

N-are nimic, in strainatate joaca fotbal si fetele impreuna cu baietii si unele sunt chiar bune happy la fotbal adica...

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu e interzis, exista si echipe de fotbal pentru fete.si mie imi placelove struck

| anss23 a răspuns:

Nu, normal ca nu.laughingdaca tie iti place...

| viki a răspuns:

Sigur ca nu. happy

| hadasan a răspuns:

Nu, asta ii o prostie adica sunt fete mult mai bune la footbal decat unii baietii pentru daca ne gandim sunt si baietii care fac balet sau gimnastica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu credlaughing...si mie imi place fotbalul si se face echipa de fotbal de fete, propune si tu la scoala sa se faca echipahappy. e super

| Gabriella10 a răspuns:

Nu, nu este interzis.
Sa stii ca exista si fotbal feminin.sau ceva de genulhee hee
Poti juca fara probleme daca asta iti placehappy
Funditabatting eyelashes?