| 12345678901234567890andrei123456789012345678901232 a întrebat:

Cum credeti e bine pentru fete sa joace fotbal?

Răspuns Câştigător
| xElisa a răspuns:

Fotbalul e un joc dur pentru fete. Dar daca este un hobby si iti place foarte mult, eu zic sa-ti indeplinesti visul!
Sper ca te-am ajutat! big grin

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Fetele trebuie sa joaca handball sau volei, dar daca iti place joaca si fotbal, important e sa iti placawinking

| AlleXCs a răspuns:

Da! De ce nu ar fi? Eu practic fotbalul si consider ca sunt o portarita destul de buna.Adica daca nu as fi.baietii nu s-ar m-ai bate ca sa fiu portar la echipa lor.nu?

| LoStEyEs a răspuns:

Eu sincer joc fotbal, iar baietii se bat ca sa ma aibe pe mine in echipa laughing joc foarte binewinking nu e nici-o problema ca si fetele sa joace fotbal, atat timp cat joaca bine si nu incurca pe nimeniwinking daca joaca rau mai bine o dati afara, pentru ca o sa va incurcewinking
Sper ca te-am ajutatwinking kiss kiss love struck