| Lovwly a întrebat:

Are ceva daca fac primul vaccin unui bichon pe la 11 saptamani? As vrea sa stiu daca este prea tarziu 11 - 12 sapt. pentru primul vaccin FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa mergi la veterinar cu el sa ii faca vaccinul.
Nu are ceva grav dar nu e nici bine pentru ca trebuie sa fie vaccinat cat mai repede ca daca nu poate primi boli.
Tine-l in casa pana cand e vaccinat.
Succes!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E indicat in primele 8 saptamani pentru ca se poate imbolnavi foarte usor.

| RedNose a răspuns:

Nu-l scoate din casa pana la terminarea schemei de vaccinare si mergi cat mai repede la vet sa se apuce de schema.

| MixKap0ne a răspuns:

Nu stai lin 11-12 sapt nu este tarziu dar du-te mai rapid si fai vaccinu