| marianMarian a întrebat:

Are cineva catel pechinez? As dori o rasa corcitura cred ca este rasa.Nu prea stiu cum se numeste rasa dar stiu ca este mic de statura, majoritatea sunt negri cu un semn alb in frunte, cu labutele si botul mici.Sunt foarte rai. Daca are cineva de vanzare sau spre adoptie sa ma contacteze.In Braila.

Răspuns Câştigător
| LoveNiki a răspuns:

Eu o sa am in curand de la femela mea de la profil...
E pechinez...hee hee Si nu toti sunt negri. Dar poate iasa la mine pui negri pentru ca tatal puilor e negru cu putin alb big grin
Daca vrei sa vezi poze da-mi un mesaj big grin

1 răspuns:
| marianMarian explică:

Da,vreau mai multe poze, multumesc!