| Andaa_Jst_1990 a întrebat:

Heii, ar vrea cineva un catel, de un an si 5 luni? Este corcitura de bichon si pechinez, alb. E foarte frumos, dar eu nu il mai pot tine din cauza parintilor. Nu stiu sigur pretul, dar ma voi mai gandi, sunt dispusa sa-l dau spre adoptie.

6 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

Mai fetito, din moment ce il dai spre adoptie NU CERI BANI. il dai intr un camin mai bun, cu tot cu ce avea la tine. auzi sa ceri bani. Doamne. Daca chiar te intereseaza de catelul ala il dai gratis cu tot cu accesorii si mancare si cauti un stapan devotat care chiar sa il merite. Bafta

| meoww a răspuns:

Femela/ Mascul? tu in ce oras locuiesti?

| DutzaDiia a răspuns:

Mai bine ar fi sa dai acest anunt pe site-uri specializate cu asa ceva! Ar trebui pe mercador.ro [vorbesc serios] si sa pui si o poza cu animalutul si sa precizezi orasul, sexul catelului etc.

| YouLossed a răspuns:

Scrie pe un site ca vrei sa il vinzi,, sau vindel in oras pe acolo.

| Olivian007 a răspuns:

Da-l gratis sau omoara-l. E cel mai bine.

| melynda a răspuns (pentru Olivian007):

Omoara-te tu!