| VladMorar a întrebat:

Are cineva in Zalau porcusor de guineea si doreste sa ne intalnim pentru a ii lasa sa se joace?
Pentru porcusori de guineea interactiunea cu alti porcusori este foarte importanta

al meu are blana lunga,il cheama Pappy si este baiat
varsta lui este de apx un an
am si doi hamsteri dar pe ei nu prea ii place
ar fi frumos daca ne-am putea intalni chiar mai multi si sa ii lasam sa se joace in timp ce noi povestim sau vizionam un film, bem o cafea sau un suc

Daca este vreun doritor il rog sa lase aici un mesaj si il voi contacta in privat
Multumesc

P.S. Voi atasa poze in curand cu el big grin

1 răspuns:
| AllmaGirl a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic, dar nu e o idee buna...Este bine ca vrei sa socializeze, el e un animalut social, de grup si are nevoie de prieteni de aceeasi specie cu el ca sa socializeze. Trebuie sa iei tu un al 2lea porcusor de acelasi sex, daca sa zicem aduce cineva un porcut si se miros apoi ramane singur, se simnte rau si va fi putin ciudatel...Si in fond, le ia cateva zile pana se cunosc, prind incredere, stabilesc ierarhia, etc. nu se vor juca la prima intalnire